Rekomendacje

_________________________

Business Dialog jest platformą do koleżeńskiej wymiany myśli i doświadczeń, abyśmy wszyscy działali sprawniej i lepiej czuli się w świecie. Każdy uczestnik Business Dialog ma wpływ na styl i treść naszej rozmowy, każdy ma dostęp do narzędzi, np. może zamieszczać posty w blogu, komentować, udostępniać artykuły, korzystać z wewnętrznej poczty.
A teraz gratulacje dla autorów m.in. Macieja W. Iwankiewicza, […], a także dla nas niżej podpisanych, bo czasem też w pocie czoła i pasją w sercu wyciskamy z klawiatury teksty, za pomocą których chcemy Was zainspirować, ostrzec lub wzmocnić.

Iwona D. Bartczak i Bartosz Radziszewski, Business Dialog, 25.05.2020

_________________________

Pan Maciej Iwankiewicz przygotowuje szereg działań w ramach organizowanych od 2014 roku międzynarodowych zawodów robotów i łazików marsjańskich i księżycowych ERC European Rover Challenge, należących do światowej ligi akademickich zawodów technologii kosmicznych.
Wszelkie działania pan Maciej Iwankiewicz realizuje z zaangażowaniem i dużą dbałością o szczegóły. Połączenie wiedzy technicznej i biznesowej z szerokim doświadczeniem pozwala panu Maciejowi Iwankiewiczowi doskonale radzić sobie z wieloma zagadnieniami organizacyjnymi, jakie związane są z przygotowaniem i prowadzeniem projektów ESF.
Polecamy pana Macieja Iwankiewicza wszystkim, którzy potrzebują profesjonalnego eksperta w zakresie organizacji działań związanych z nowoczesnymi technologiami oraz przygotowaniem projektów o charakterze naukowo-biznesowym.

Łukasz Wilczyński, European Space Foundation, 23.06.2018

_________________________

Pragniemy serdecznie podziękować panu Maciejowi Iwankiewiczowi za udział w konferencji „Współpraca – to się opłaca”.
Konferencja była wyjątkowa, ponieważ pierwszy raz w tak szerokim zakresie poświęcona była tematom związanym z odpowiedzialnym biznesem, a co za tym idzie kulturze organizacyjnej.
Dziękujemy, ze znalazł Pan czas, aby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami konferencji.

Sebastian Burgemejster i Olga Petelczyc, Instytut Audytorów Wewnętrznych IAA Polska, 4.05.2016

_________________________

Podziękowania dla Pana Macieja Iwankiewicza za wygłoszenie wykładu pod tytułem „CSR – od odpowiedzialności społecznej do zrównoważonego rozwoju” podczas konferencji „Forum Banków Spółdzielczych”.

Łukasz Tomczak, Polski Instytut Rozwoju Biznesu Sp. z o.o., 14.04.2016

_________________________

Mamy przyjemność zarekomendować pana Macieja Iwankiewicza, z którym rozpoczęliśmy współpracę w 2009 roku.
Przygotowanie programów szkoleniowych poprzedziło rozpoznanie specyfiki działania firmy oraz rynku na jakim ona funkcjonuje.

Szkolenie odbyło się w formie treningu i miało na celu doskonalenie umiejętności przełożenia języka technicznego na język korzyści, a także rozpoznanie potrzeb klienta podczas procesu handlowego i procesu negocjacji.
Z pełna odpowiedzialnością polecamy Macieja Iwankiewicza jako fachowca gwarantującego wysoką jakość swoich usług, potrafiącego spełnić oczekiwania nowoczesnej organizacji.

Adam Kielak, Candellux Lighting Sp. z o.o., 3.11.2011

_________________________

Polecamy Pana Macieja Iwankiewicza, jako partnera godnego zaufania i w pełni profesjonalnego. Firma pana Macieja Iwankiewicza w ramach współpracy z SPMwP zorganizowała konferencję „Festiwal Inspiracji, czyli szwedzki stół dobry idei”. Goście konferencji byli pod wrażeniem organizacji, obsługi, a także dbałości o szczegóły.
Polecamy Macieja Iwankiewicza wszystkim, którzy potrzebują profesjonalnego partnera w zakresie obsługi działań marketingowych i eventów biznesowych.

Grzegorz Turniak, Stowarzyszenie Profesjonalnych Mówców w Polsce, 1.08.2011

_________________________